Городоцька міська територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

Відділ організаційної роботи, внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

Адреса: 32000, Хмельницька область, місто Городок, вулиця Грушевського, будинок 51 (приміщення ЦРБ, перший поверх)

Графік роботи: пн-чт 8:00-17:15, пт 8:00-16:00

Обідня перерва: з 12:00 год. до 13:00 год.

 

Олена Миколаївна СТЕЦЮК

начальник відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Структура відділу:

Головний спеціаліст: Карвацька Інна Володимирівна

 

ПОЛОЖЕННЯ

про відділ організаційної роботи, внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету Городоцької міської ради

1.Загальні положення

     1.1. Відділ організаційної роботи, внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету Городоцької міської ради (далі – відділ) є виконавчим органом міської ради, утворюється за поданням  міського голови, підзвітний та підконтрольний міській раді, яка його утворила, підпорядкований її виконавчому комітету та керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету.

     1.2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, іншими нормативно – правовими актами, що його стосуються, рішеннями міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також цим Положенням.

     1.3. Структура, штат та чисельність працівників відділу визначається міською радою.

     1.4 Відділ, під час виконання покладених на нього завдань, взаємодіє з іншими структурними підрозділами Городоцької міської ради та її виконавчого комітету.

2. Основні завдання та функції відділу.

     Основними завданнями та функціями відділу є:

     2.1. Організаційне забезпечення діяльності міської ради, підготовка аналітичних, інформаційних та інших матеріалів.

     2.2.  Формування проєктів перспективних і поточних планів роботи ради, сприяння їх реалізації.

     2.3. Узагальнення пропозицій щодо порядку денного сесій міської ради, організація попереднього обговорення в постійних комісіях проєктів рішень ради, спільно з структурними підрозділами виконавчого комітету доопрацювання проєктів рішень з урахуванням їх обговорення в постійних комісіях, підготовка порядку ведення сесій міської ради.

     2.4.Згідно з Регламентом міської ради забезпечення  організаційної підготовки  пленарних  засідань. Повідомлення  депутатів про скликання сесій ради, забезпечення організації поіменного голосування депутатів під час пленарних засідань ради, оприлюднення результатів поіменного голосування.

     2.5. Надання  методичної і практичної  допомоги  в  підготовці і проведенні засідань постійних комісій. Разом із структурними підрозділами виконавчого комітету відділ сприяє виконанню рекомендацій, прийнятих постійними комісіями. За дорученнями постійних комісій готує інформаційно-аналітичні матеріали, необхідні для розгляду сесій.

     2.6. Сприяння  депутатам у здійсненні їх повноважень згідно з законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус депутатів місцевих рад”. Організація та забезпечення  проведення громадських слухань, звітів голови та депутатів перед виборцями. Узагальнення та подання  на розгляд виконавчих органів переліку  пропозицій, внесених за результатами громадських слухань та звітів депутатів.

     2.7. Здійснення аналізу і прогнозування суспільно - політичних процесів у Городоцькій міській територіальній громаді, співпраця із політичними партіямита громадськими організаціями.

     2.8. Розробка планів загальноміських заходів до державних, професійних та пам’ятних дат, міських громадсько-політичних заходів. Організація, участь у розробці сценарних планів заходів, координація підготовки і їх проведення структурними підрозділами виконкому.

     2.9. Забезпечення реалізації державної національної політики, позитивного розвитку етнонаціональних процесів у громаді.

     2.10. Підготовка програм перебування зарубіжних і офіційних делегацій у громаді та забезпечення їх виконання.

     2.11. Організація привітань колективів організацій, установ, підприємств та видатних громадян з ювілейними датами та іншими знаковими подіями.

     2.12. Забезпечення взаємодії керівництва міської ради, виконавчого комітету  з міськими осередками політичних партій, громадських організацій.

     2.13. Налагодження співробітництва з національними меншинами та релігійними конфесіями.

     2.14. Організація проведення семінарів, «круглих» столів з питань внутрішньої політики, взаємодії з громадськістю.

     2.15. Взаємодія з засобами масової інформації, формування позитивного іміджу Городоцької міської територіальної громади.

     2.16. Здійснення інших повноважень, передбачених нормативно-правовими актами та розпорядженнями міського голови.

3. Права відділу

     Відділ, згідно з покладеними на нього функціями,  має право:

     3.1. Запитувати та отримувати в установленому порядку від структурних підрозділів виконкому, підприємств, організацій та установ громади необхідні для здійснення своїх функцій інформаційні матеріали, довідки, тощо.

     3.2. Розробляти методичні матеріали з питань компетенції відділу.

     3.3. Проводити наради, зустрічі, організовувати інші заходи з питань, що належать до компетенції відділу.

     3.4. Для виконання покладених на відділ обов’язків відвідувати установи, організації, партійні й громадські організації, національно-культурні товариства, органи самоорганізації населення, центри громадських ініціатив громади.

     3.5. Користуватися відомостями інформаційних банків даних виконавчого комітету міської ради.      

     3.6. Вносити пропозиції керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради з питань удосконалення діяльності відділу.

4. Структура відділу і організація роботи

     4.1. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду за рішенням конкурсної комісії, за результатами стажування або з кадрового резерву та звільняється з посади міським головою.

     4.2. Структура відділу і чисельність працівників затверджується на сесії міської ради.

     4.3. Працівників відділу призначає та звільняє з посади міський голова за рішенням конкурсної комісії, за результатами стажування або з кадрового резерву згідно із штатним розписом.

     4.4. Посадові права та обов’язки начальника і працівників відділу регулюються посадовими інструкціями.

5. Відповідальність

     Працівники відділу несуть відповідальність за:

     5.1. Несвоєчасне та неякісне виконання посадових завдань та обов’язків, планів роботи та доручень начальника відділу та керівництва міської ради.

     5.2. Порушення правил внутрішнього розпорядку та трудової дисципліни в межах і порядку, встановленому чинним законодавством та регламентом роботи виконавчого комітету міської ради.

     5.3. Начальник відділу несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань та реалізацію його функцій.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь