Регуляторна політика

План регуляторногї діяльності на 2024 рік

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік

Рішення тридцять другої сесії міської ради від 26.06.2020 року №1 "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік"

Рішення двадцять першої позачергової сесії міської ради від 26 червня 2019 року №1 "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік"

Рішення ХХХХІ сесії Немиринецької сільської ради від 12.06.2020 року №4-41-2020 "Про встановлення розміру ставок земельного податку на території Немиринецької сільської ради на 2021 рік"

Рішення ХХХІІІ сесії Кремінянської сільської ради від 25.06.2020 року №1/33/2020 "Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на 2021 рік"

Рішення Лісоводської сільської ради від 21.06.2019 року №12 "Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на 2020 рік"

Рішення 42 сесії Бедриковецької сільської ради від 23.06.2020 року №1/42/2020 "Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на 2021 рік"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення сесії Городоцької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою Городоцької міської територіальної громади»

Проєкт регуляторного акта -  рішення сесії Городоцької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою Городоцької міської територіальної громади»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Городоцької міської ради «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради»

Проєкт регуляторного акта - Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області

Про встановлення середньої (базової) вартості одного квадратного метра земель міста Городок Хмельницького району Хмельницької області

Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Городоцької міської територіальної громади

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення сесії Городоцької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Городоцької міської територіальної громади»