Відділ організації надання адміністративних послуг

23 грудня 2019 року рішенням сесії Городоцької міської ради № 38  створено Центр надання адміністративних послуг Городоцької міської ради (ЦНАП), затверджено Положення про Центр надання адміністративних послуг, Положення про відділ організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету Городоцької міської ради, Регламент Центру надання адміністративних послуг Городоцької міської ради

Олена Вікторівна ХОПТИНЕЦЬ

начальник відділу організації надання адміністративних послуг, керівник ЦНАПу

У ЦНАПі можна зареєструвати місце проживання, бізнес, нерухомість, оформити право власності на нерухомість та право власності  чи користування земельною ділянкою, отримати відомості з Державного земельного кадастру, отримати адміністративні послуги  соціального характеру та фахові консультації у різних сферах життєдіяльності громади, отримати документи, що надають право на виконання будівельних робіт, подати декларацію про готовність закінченого будівництвом об’єкта в експлуатацію,   інші документи дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

Згідно затвердженого переліку Центром надання адміністративних послуг надається понад 260 видів адміністративних послуг.

Команда  адміністраторів, державних реєстраторів та спеціалістів Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)  щоденно працює над покращенням доступності та якості надання адміністративних послуг.

Першочерговими завданнями роботи ЦНАП є:

• організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та мінімальної кількості відвідувань;
  • спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
  • забезпечення інформування суб’єктів звернень  про вимоги на порядок надання адміністративних послуг;
  • забезпечення здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції.

Для зручності суб’єктів звернень впроваджено  програму смс-інформування суб’єктів звернень про результати надання адміністративних послуг.

Постійно ведеться анкетування для вивчення думки клієнта щодо якості та доступності надання адміністративних послуг.

Основна мета, що ставиться перед ЦНАП - організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань, а перед персоналом Центру надання адміністративних послуг – це гарантія відвідувачу, незалежно від форми його звернення, отримувати  обслуговування високої якості.

НАША КОМАНДА:

Світлана Миколаївна ТУРАНСЬКА

заступник начальника відділу організації надання адміністративних послуг

Сагадін Олена Анатоліївна – адміністратор

Рижкова Оксана Євгенівна – адміністратор

Марчик Наталія Олександрівна - адміністратор

Водяна Тетяна Генріхівна – спеціаліст І категорії

Коцур Олексій Олександрович – головний спеціаліст з інформаційних технологій

Моцна Людмила Володимирівна – адміністратор ВРМ с.Велика Яромирка

Шубович Руслана Григорівна - адміністратор ВРМ с.Скіпче

Садова Оксана Григорівна – адміністратор ВРМ с.Радковиця

Сектор державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців та права власності на нерухоме майно: