Проекти рішення виконавчого комітету міської ради від 11 жовтня 2018 року

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про стан готовності житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про надання дозволу на переведення власної квартири  в окреме будинковолодіння"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про присвоєння поштової адреси"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про надання дозволу на виготовлення проектної документації"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про затвердження акта комісії по додатковому розгляду звернень гр.Шаповал З.М та Плавуцької Г.Г. щодо перевірки правомірності проведення благоустрою біля будівлі по пров.Молочноконсервний,16 м.Городок Хмельницької області"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про видачу довідок  фізичним  особам"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про надання дозволу на зрізання зелених насаджень"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету Городоцької міської ради за 9 місяців 2018  року"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про внесення змін до складу опікунської ради виконавчого комітету Городоцької міської ради"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про скасування окремих рішень виконавчого комітету міської ради"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про внесення змін до окремих рішень виконавчого комітету міської ради"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про затвердження акта комісії по додатковому розгляду звернень гр.Соколовської Л.В. та Коцюбинської Л.П. щодо законності перепланування приміщень загального користування  у житловому будинку по вул.Саксаганського, 6, м. Городок, Хмельницької області"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про надання дозволу на розташування об’єкта торгівлі"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про початок опалювального сезону"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про створення громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Городоцької міської ради та затвердження положення про комісію"

Проект рішення № від 11 жовтня 2018 року "Про внесення змін до складу адміністративної комісії виконавчого комітету Городоцької міської ради"