Городоцьке Бюро правової допомоги

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

У чому полягає надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги?

Хто має право отримати ці види допомоги?

Хто може отримати безоплатну вторинну правову допомогу?

Яким чином відбувається повідомлення про необхідність залучення захисника для надання безоплатної вторинної правової допомоги?

Вторинна правова допомога включає в себе вже реальне супроводження справи громадянина в судах, хто здійснює цей супровід?

Якими можуть бути підстави для відмови в наданні правової допомоги?

ПОНОВЛЕННЯ НА РОБОТІ НЕЗАКОННО ЗВІЛЬНЕНОГО ПРАЦІВНИКА

Відповідно до ч. 1 ст. 235 КЗпП у разі звільнення без законної підстави або незаконного переведення на іншу роботу, в тому числі у зв’язку з повідомленням про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»  іншою особою, працівник має бути поновлений на попередній роботі органом, який розглядає трудовий спір.

15:17 24.09.2018

ВИКЛЮЧЕННЯ З АКТОВОГО ЗАПИСУ ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ ДАНИХ ПРО БАТЬКА ДИТИНИ

Дитина, яка зачата і (або) народжена у шлюбі походить від подружжя. Походження дитини від подружжя визначається на підставі свідоцтва про шлюб та документа закладу охорони здоров’я про народження дитини (ст. 122 Сімейного кодексу України). Іншими словами, під час народження дитини, за умови перебування у шлюбі, чоловік має бути записаний батьком такої дитини. В ту ж чергу, на сьогоднішній день існує законодавча можливість оспорювання батьківства, коли, для прикладу, особа записана батьком дитини в дійсності не є таким батьком. Оспорювання батьківства можливе лише після народження дитини і до досягнення нею повноліття (ст. 136 Сімейного кодексу України).

14:19 19.06.2018