A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Городоцька міська територіальна громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Відділ земельних ресурсів

32000, Хмельницька обл., Городоцький р-н, м. Городок, вул. Грушевського, буд. 51, кабінет  №17, будівля бібліотеки, приміщення відділу культури (перший поверх)

 

E-mail: otg-zv@ukr.net

 

Графік роботи:

Понеділок-четвер: з 8:00 год. – 17:15 год.;

п’ятниця: з 8:00 год. – 16:00 год.

Обідня перерва: з 12:00 год. до 13:00 год.

Графік прийому громадян:

Понеділок-вівторок: з 8:00 до 17:00 год.

Видача довідок:

Понеділок-п’ятниця: з 8:00 до 15:00 год.

 

 

 Начальник відділу - Зюбрицький Віталій Станіславович

Структура відділу:

Головний спеціаліст: Стрийко Оксана Василівна

Головний спеціаліст: Бамбуля Олена Олександрівна

Головний спеціаліст, санітарно – екологічний інспектор: Шморгал Володимир Володимирович

Спеціаліст І категорії: Білик Світлана Олександрівна

Спеціаліст І категорії: Вітков Максим Миколайович

 

Основними завданнями відділу є:

 

  1. У сфері дотримання земельного законодавства: 

1.1. Забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю відповідно до Конституції України, Земельного кодексу України, інших законів та нормативних актів України.

1.2. Надання пропозицій та підготовка проектів рішень Городоцької міської ради та актів виконавчого комітету ради з питань, що належать до компетенції Відділу.

1.3. Здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель, за надходження орендної плати за землю, за складанням землевпорядної документації. Забезпечення виконання Законів України, актів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, актів центральних органів виконавчої влади, рішень ради та її ви­конавчого органу.

1.4. Внесення пропозицій до відповідних інстанцій при формуванні та підготовці проектів нормативно-правових актів в галузі регулювання земельних відносин.

1.5. Надання методичної допомоги структурним підрозділам Городоцької міської ради при розгляді питань в галузі земельних відносин.

1.6. Розгляд звернень громадян та юридичних осіб з питань, що відносяться до фун­кціональних повноважень Відділу.

  1. У сфері дотримання екологічного та природоохоронного законодавства:

2.1. Здійснює контроль за дотриманням природоохоронного законодавства, вико­ристанням і охороною природних ресурсів загальнодержавного та місцевого значення.

2.2. Готує і подає на затвердження виконавчому комітету Городоцької міської ради проекти місцевих програм охорони довкілля, бере участь у підготовці загальнодержавних і регіональних програм охорони довкілля.

2.3. Готує і вносить на розгляд Городоцької міської ради пропозиції щодо ухвалення рішень про ор­ганізацію територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.

2.4. Забезпечує систематичне і оперативне інформування населення, підприємств, установ та організацій про стан навколишнього природного середовища на території громади та прилеглих територіях.

2.5. Сприяє екологічній освіті та екологічному вихованню громадян.

2.6. Формує банк екологічних даних про стан навколишнього природного середо­вища на території громади.

  1. Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

3.1. Здійснює прийом громадян та юридичних осіб. Надає роз'яснення щодо відведення та оформлення земельних ді­лянок в оренду, передачі земельних ділянок безоплатно у власність, викупу земельних ділянок, припинення користування земельними ділянками, вилучення земельних ділянок для суспільних потреб та вирішення інших питань, передбачених Земельним кодексом та іншими законами України у сфері земельних відносин. Проводить розгляд заяв, не­обхідних для вирішення питання по суті.

3.2. Готує проекти рішень Городоцької міської ради в сфері земельних відносин та погоджує їх від­повідно до Регламенту роботи Городоцької міської ради (далі — Регламент).

3.3. Вносить на розгляд постійної комісії Городоцької міської ради проекти рішень з питань землекористування, звернення громадян та юридичних осіб відповідно до Регламенту.

3.4. Здійснює комунікації з органами виконавчої влади в сфері земельних відносин.

3.5. Бере участь в розробці необхідних заходів щодо ліквідації наслідків екологіч­них катастроф, стихійного лиха, інших надзвичайних ситуацій.

3.6. Бере участь у формуванні і використанні фонду громади з охорони навко­лишнього природного середовища відповідно до рішень Городоцької міської ради.

3.7. Контролює роботу комунальних підприємств, організацій, установ та промис­лових підприємств по збору, утилізації і захороненні промислових, побутових та інших відходів на своїй території та в індивідуальному секторі.

3.8. Вносить пропозиції виконавчому комітету Городоцької міської ради щодо погодження поточних та перспективних планів роботи підприємств, установ та організацій з питань охорони навколишнього природного середовища і використання природних ресурсів.

3.9. Виконує доручення міського голови та його заступників в межах посадової інструкції.

3.10. Здійснює самоврядний контроль за використанням та охороною земель на території громади.

3.11. Виносить на розгляд Городоцької міської ради пропозиції щодо раціонального використання та охорони земель у громаді.

3.12. Вносить пропозиції щодо визначення в установленому порядку розміру від­шкодування підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми влас­ності за забруднення довкілля та інші екологічні збитки, крім віднесених до компетенції інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом населених пунктів громади.

3.13. Готує у разі необхідності пропозиції щодо проведення екологічної експертизи.

3.14. Готує матеріали про факти порушень природоохоронного законодавства та на скасування дозволів на експлуатацію об'єктів житлово-комунального господарства, торгівлі, громадського харчування, транспорту в разі порушення ними вимог приро­доохоронного законодавства на території громади.

3.15. Вносить пропозиції міському голові для подання на розгляд Городоцької міської ради щодо надання дозволів на:

  • відведення на території громади місць чи об'єктів для зберігання та захоронення відходів;
  • будівництво або реконструкцію об'єктів поводження з відходами;
  • на експлуатацію об'єктів поводження з небезпечними відходами.

3.16. Вдосконалює форми і методи роботи з документами, а також порядок вико­ристання оргтехніки та засобів обчислювальної техніки.

3.17. Сприяє підвищенню кваліфікації працівників.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь