Проекти рішення виконавчого комітету міської ради від 22 березня 2019 року

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про внесення змін до бюджету Городоцької  міської ОТГ на 2019 рік "

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про надання дозволу на тимчасове розміщення дитячих атракціонів "

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про клопотання до Городоцької районної державної  адміністрації щодо присвоєння Помалі Світлані Василівні почесного звання «Мати-героїня»", додаток

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про надання дозволу на проведення вистави циркового театрального колективу "

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про введення до складу членів громадського формування з охорони громадського порядку на території Городоцької міської ради «Загін сприяння поліції» "

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про надання дозволу  представляти  інтереси неповнолітнього  учня  у Хмельницькому психоневрологічному диспансері"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про затвердження акта комісії по розгляду звернення гр.Карвацької Л.В. проживаючої по вул.Івана Франка,1с.Жищинці Городоцького району Хмельницької області", додаток

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про затвердження акта комісії по розгляду колективного звернення гр.Солятинської Н.І. та інших, що проживають у багатоквартирному житловому будинку по вул.Терешкової,1А, м.Городок, Хмельницької області"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про надання дозволу на вихід в окреме будинковолодіння"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про затвердження схеми благоустрою прилеглої території до квартири"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про затвердження детального плану території"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про надання дозволу на розміщення об’єктів торгівлі"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про встановлення тарифу на централізоване водопостачання для Пільноолексинецького старостинського округу (c.Пільний Олексинець), що надається комунальним підприємством «Городоккомунсервіс»"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про встановлення плати за надання комунальним підприємством «Городоккомунсервіс» послуг по прибиранню, вивезенню та знешкодженню твердих побутових відходів з вулиць міста на яких суб’єктами підприємницької діяльності здійснюється ринкова торгівля"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про присвоєння поштової адреси  "

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про надання дозволу на виготовлення проекту по

модернізації під’їзної колії та встановлення вагонних ваг "

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про надання дозволу на виготовлення проектної документації "

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про надання дозволу на розташування тимчасових споруд"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про надання дозволу на розроблення схеми планування території"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про надання дозволу на встановлення тимчасових

(пересувних) споруд для зайняття підприємницькою діяльністю"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про визначення місця масового відпочинку населення на водних об’єктах Городоцькоїоб’єднаної територіальної громади"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про видачу довідок  фізичним  особам "

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про надання дозволу на проведення благоустрою"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про надання дозволу на зрізування зелених насаджень"

Проект рішення № від 22 березня 2019 року "Про заходи щодо  проведення  місячника по  благоустрою населених пунктів Городоцької об’єднаної територіальної громади"