КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Адреса: 32000, Хмельницька обл., м.Городок, вул.Грушевського, 51 (третій поверх)

Директор:  Максімова Жанна Василівна

Сторінки у соцмережах: https://www.facebook.com

Комунальна установа Центр професійного розвитку педагогічних працівників Городоцької міської ради  успішно забезпечує реалізацію завдань в галузі дошкільної, середньої та позашкільної освіти. Особливу увагу приділяє підвищенню професійної компетентності педагогічних працівників.

Центр організований рішенням Городоцької  міської ради від 23.12.2020 № 23 «Про створення Комунальної установи Центр професійного розвитку педагогічних працівників Городоцької міської ради. Центр діє відповідно до Статуту Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Городоцької міської ради», затвердженого рішенням Городоцької міської ради  від 23.12.2020 №23, керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про мови в Україні», постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників підтримує партнерські зв'язки з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відділу освіти Городоцької міської ради, закладами загальної середньої освіти, закладами дошкільної освіти, та іншими установами і відомствами з питань розвитку освіти.

Основні напрями та завдання діяльності Центру пофесійного розвитку педагічних працівників

1. Консультантами  Центру професійного розвитку педагогічних працівників надається консультативно – методична підтримка педагогічним працівникам з питань планування та визначення траєкторії їхнього професійного розвитку,  проведення супервізії,  розроблення  навчальних програм з навчальних предметів, а також особливостей організації освітнього процесу у закладах освіти за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання;

2. Професійна підтримка педагогічних працівників з питань впровадження компетентісного особистісно-орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти і нових освітніх технологій;

3. Сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, зокрема шляхом:

• Координації діяльності професійних спільнот педагогічних працівників(методичних об’єднань, творчих груп тощо);
  • Узагальнення та поширення інформації з питань професійного розвитку педагогічних працівників;
  • Формування баз даних програм підвищення кваліфікації, необхідних для професійного розвитку педагогічних працівників;
  • Надання психологічної підтримки педагогічним працівникам;
  • Взаємодія та співпраця з місцевими органами виконавчої влади, органами  виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, органами та установами забезпечення якості освіти, закладами освіти, громадськими організаціями, засобами масової інформації з питань діяльності Центру;
  • Забезпечення проведення конкурсів педмайстерності та виставок інноваційної діяльності;
  • Здійснення проведення моніторингів освітньої діяльності з метою удосконалення системи роботи щодо професійного зростання педагогів;
  • Сприяння підготовці та навчанню до проведення ЗНО та забезпечення його організації;
  • Консультування педагогічних працівників з проблем сучасного розвитку освіти, організації освітнього процесу, досягнень психолого-педагогічних наук;
  • Теоретична, науково-методична підтримка педагогів в  інноваційній роботі;
  • Інформаційне забезпечення педагогів із питань запровадження освітніх інновацій (ознайомлення педагогічних працівників із науковими процесами, рекомендаціями, іншими матеріалами);
  • Координація діяльності педагогічних спільнот при навчальних закладах;
  • Вивчення потреб і надання практичної допомоги молодим спеціалістам, педагогічним працівникам у період підготовки до атестації.

Структура Центру

Директор Центру: Жанна Василівна МАКСІМОВА

Консультант Центру: Надія Павлівна ЧЕПУРНАкоординує професійні спільноти вчителів початкової, дошкільної та позашкільної освіти, координує роботу МАН.

Консультант Центру: Людмила Леонідівна БОНДАРЧУК, координує  професійні спільноти вчителів математики, фізики, інформатики, астрономії, образотворчого та музичного мистецтва, трудового навчання та технологій, заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та бібліотекарів загальноосвітніх закладів.

Консультант Центру: Ольга Анатоліївна МУТИКА, координує  професійні спільноти вчителів іноземних мов, індивідуального та інклюзивного навчання, практичних психологів та соціальних педагогів.

Консультант Центру: Інна Олександрівна БОЛОТЮХ, координує професійні спільноти вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, біології та хімії.

Бухгалтер Центру: Тетяна Леонтіївна КОВАЛЬ