Проекти рішення виконавчого комітету міської ради від 20 серпня 2019 року

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про затвердження висновку опікунської ради виконавчого комітету міської ради»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про надання дозволу  представляти  інтереси Неповнолітньої дитини у Хмельницькому психоневрологічному диспансері»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про введення до складу членів громадського формування з охорони громадського порядку на території Городоцької міської ради «Загін сприяння поліції»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про затвердження акта розгляду колективного звернення гр.Печенюка В.С. та інших, які проживають за адресою: Хмельницька область, м.Городок, вул.Залізнична,9»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проектного рішення (ескізного проекту)»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про надання погодження фізичній особі-підприємцю Задорожній Галині Йосипівні на провадження підприємницької діяльності у встановлених тимчасових спорудах»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про затвердження схеми благоустрою прилеглої території »

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про надання дозволу католицькій громаді м.Городок на благоустрій із встановленням сходів до фігури Матері Божої по вул.Грушевського,55 м.Городок»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про надання погодження на розміщення кав’ярні у власній будівлі»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про утворення комісії з обстеження технічного стану приміщень (будинків, квартир)»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про надання дозволу на розриття дорожнього покриття»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про надання дозволу на розподіл домоволодіння з надвірними спорудами, без зміни цільового призначення»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про надання дозволу на здійснення виїзної торгівлі»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про видачу довідок  фізичним  особам»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про надання дозволу на зрізування зелених насаджень»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про надання дозволу на складування будівельних матеріалів»

Проект рішень № від 20 серпня 2019 року «Про визначення пункту зупинки автобуса на вул.Ткачука Г.І.»