КУ "Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради"

Центр є закладом соціального захисту населення, що здійснює соціальну роботу та надає соціальні послуги особоам/сім'ям, які належать до вразливих груп населення та перебувають у складних життєвих ситуаціях.

На надання соціальних послуг в Центрі мають право особи/сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, а саме: похилий вік; часткова або повна втрата рухової активності, пам'яті; невиліковні хвороби, хвороби, що потребують тривалого лікування; психічні та поведінкові розлади, у тому числі внаслідок вживання психоактивних речовин; інвалідність; бездомність; малозабезпеченість особи; поведінкові розлади у дітей через розлучення батьків; ухидення батьками або особами, які їх замінюють, від виконаннясвоїх обов'язків із виховання дитини; втрата соціальних зв'язків, у тому числі під час перебування в місцях позбавлення волі; жортоке поводження з дитиною; насильство за ознакою статі; домашнє насильство; потрапляння в ситуацію торгівля людьми; шкода, завдана пожежею, стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією.

Завдання центру:

Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення; надання особам/сім'ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, метою мінімізації або подолання таких обставин.

Структура територіального центру:

Об"єднане відділення «Віра в життя»  надання соціальних послуг та натуральної допомоги

Підрозділ відділення в с.Кузьмин,

Підрозділ відділення в с.Пільний Олексинець "Оберіг".

Відділення надання соціальних послуг за місцем проживання,

Відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання «Доброта» с.Немиринці,

Відділення соціальної роботи з сім"ями, дітьми та молоддю.

НАША КОМАНДА:

Надія ШЕВЧЕНКО, директор КУ "Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради"

Надія КИСЛОВСЬКА, заступник директор КУ "Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради"

Ірина ЗАХАРОВА, завідувач об"єднаного відділення "Віра в життя" надання соціальних послуг та натуральної допомоги

Ірина ШЕВЧУК, завідувач відділення надання соціальних послуг за місцем проживання

Лілія ІВАШКО, завідувач відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перелування/проживання "Доброта" с.Немиринці

Алла КИРИЧИНСЬКА, завідувачка відділення соціальної роботи з сім"ями, дітьми та молоддю

Микола МАДОРІЦ, головний бухгалтер

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТУТ

Потреби Городоцької міської територіальної громади у соціальних послугах ТУТ

Структура КУ "Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради" ТУТ

Положення про КУ "Центр надання соціальних послуг" ТУТ