Городоцька міська територіальна громада

Оголошення

Городоцька міська рада Хмельницької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м.Городок по вул. Київська, 16/3, за кадастровим номером 6821210100:04:003:0082, площею 0,1482 га, для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування (під власним об’єктом нерухомого майна – незавершеного будівництва, будівлі побутового обслуговування з магазином під будівлею профілакторію), яка перебуває в оренді Сандурського Валерія Анатолійовича.

08:54:35 25.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ про початок процедури створення робочої групи для формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Городоцької міської територіальної громади

З метою забезпечення сталого розвитку Городоцької міської територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Городоцька міська рада рішенням від 28 січня 2022 року  № 6 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Городоцької міської ради Хмельницької області» розпочала процедуру розробки комплексного плану просторового розвитку території Городоцької міської територіальної громади. З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Городоцької міської ради за посиланням: https://gorodocka-gromada.gov.ua в розділі «Офіційні документи».

10:19:28 09.02.2022

Оголошення

11:58:07 21.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ про намір здійснити встановлення тарифу на послуги з поводження з рідкими побутовими відходами (збирання та перевезення, видалення) від населення, підприємств та організацій, що надаються комунальним підприємством «Городоккомунсерв

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 05.06.2018 року №130 « Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» КП «Городоккомунсервіс», як виконавець комунальних  послуг, інформує споживачів про намір здійснити встановлення тарифу на послуги з  поводження  з  рідкими побутовими  відходами  (збирання та перевезення, видалення).

14:42:16 24.12.2021

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою Городоцької міської ради оприлюднює проект «Схеми санітарного очищення населених пунктів Городоцької міської територіальної громади» та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Схеми санітарного очищення населених пунктів Городоцької міської територіальної громади».

15:33:25 18.11.2021

09:00:32 03.11.2021