Сторінка на стадії наповнення

Городоцька міська рада Хмельницької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які знаходяться в оренді наступних фізичних осіб:

08:08:09 25.09.2020

Розпорядження міського голови "Про оголошення та проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Підлісноолексинецької гімназії Городоцької міської ради"

15:54:43 11.09.2020

Оголошення!

Відділ освіти Городоцької міської ради інформує, що за станом на 08.09.2020 документи для участі у конкурсі  на заміщення вакантної посади завідувача центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти Городоцької міської ради отримано від Максімової Жанни Василівни.

09:57:31 11.09.2020

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації комунальної власності виробничого будинку будівлі котельні

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі  продажу на аукціоні без умов об’єкта комунальної власності малої приватизації – виробничого будинку будівлі котельні загальною площею 662,6 кв.м, розташованої за адресою: Хмельницька область, м. Городок, провул. Базарний 7а/1/1, що перебуває на балансі Городоцької міської ради (код за ЄДРПОУ 04060708).

14:27:26 01.09.2020

15:42:18 13.08.2020

Оголошення про намір здійснити встановлення тарифу комунальним підприємством «Городоккомунсервіс» на послугу з централізованого водопостачання для старостинських округів Городоцької ОТГ

Оголошення  про намір здійснити встановлення тарифу комунальним підприємством  «Городоккомунсервіс» на послугу з централізованого водопостачання для старостинських  округів Городоцької ОТГ

16:56:51 16.06.2020

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Городоцької міської ради про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік

Проект рішення сесії Городоцької міської ради «Про встановлення  місцевих податків і зборів на 2021 рік» розроблено фінансовим  відділом  виконавчого комітету Городоцької міської ради відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про органи місцевого самоврядування в Україні».

16:51:04 21.05.2020

ОГОЛОШЕННЯ! Городоцька міська рада Хмельницької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення

13:40:47 24.04.2020

10:24:06 14.04.2020