Сторінка на стадії наповнення

Оголошення про оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні та повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Городоцька міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території за межами населеного пункту с. Чорниводи Городоцької міської ради Городоцького району Хмельницької області орієнтовною площею 12,5487 га під розміщення сонячної електростанції (об’єкту альтернативної енергетики) з використанням енергії сонця для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій і розділу “Охорона навколишнього природного середовища” у його складі.

13:53 14.11.2019

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Городоцька міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території за межами населених пунктів Підлісний Олексинець, Слобідка Олексинецька Городоцької міської ради Городоцького району Хмельницької області орієнтовною площею 16,2737 га під розміщення сонячної електростанції (об’єкту альтернативної енергетики) з використанням енергії сонця для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій і розділу “Охорона навколишнього природного середовища” у його складі.

13:48 14.11.2019

Оголошення з відбору виконавців робіт із проведення земельних торгів у формі аукціону

Інформація Городоцької міської ради Городоцького району Хмельницької області про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із проведення земельних торгів у формі аукціону.

16:24 21.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Городоцька міська рада Хмельницької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення

13:38 03.07.2019