Сторінка на стадії наповнення

Оголошення з відбору виконавців робіт із проведення земельних торгів у формі аукціону

Інформація Городоцької міської ради Городоцького району Хмельницької області про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із проведення земельних торгів у формі аукціону.

16:24 21.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Городоцька міська рада Хмельницької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення

13:38 03.07.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських слухань

Повідомляємо, що 17  серпня  2018 року о 15-00 в приміщенні колишнього сільського клубу в с.Грицьків  Городоцького району Хмельницької області  будуть проходити громадські слухання з метою врахування громадських і приватних інтересів  під час виготовлення детального плану  території для розміщення, будівництва та обслуговування мікрогідроелектростанції на річці Смотрич на території Городоцької міської об’єднаної територіальної громади Городоцького району Хмельницької області.

13:34 27.07.2018