Городоцька міська територіальна громада

Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Городоцької міської ради Хмельницької області

14:31:38 02.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області.

Відповідно до статті 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», пункту 30-1 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я та Типового положення про спостережну раду закладу охорони здоров’я, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення VII сесії VІІІ-го скликання Городоцької міської ради «Про намір утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Городоцька  міська багатопрофільна лікарня » Городоцької міської ради Хмельницької області» від 28 травня 2021 року №8, Городоцька міська рада повідомляє про намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Городоцька  міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області.

13:11:55 02.06.2021

Увага! Оголошення!

Завтра о 11-00 год відбудеться онлайн – трансляція  жеребкування щодо формування конкурсної комісії по проведенні конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти.

14:56:45 27.04.2021

Оголошення про конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

16:11:48 16.03.2021