Дата: 12.02.2018 18:24

На порядку денному розглянуто заяву жителя с. Мала Левада про прийняття на проживання у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання « Доброта» с. Немиринці на безоплатну основу.

Заявник працездатного віку, але через незадовільний стан здоров’я не працює, допомогу по інвалідності не отримує, не одружений, дітей та рідних, що повинні забезпечити йому догляд та надати допомогу немає. Крім того, дана особа проживає в аварійному будинку, який не опалюється, а також в якому відсутні електро- та водопостачання.

Враховуючи складну життєву ситуацію, в якій перебуває заявник, комісією вирішено прийняти дану особу на проживання в стаціонарне відділення «Доброта» с. Немиринці на утримання за кошти міського бюджету терміном на чотири місяці, до встановлення йому групи інвалідності.