«Публічні бібліотеки: нові моделі обслуговування громади»

Дата: 23.02.2018 21:59

Творча лабораторія «Публічні бібліотеки: нові моделі обслуговування громади» відбулася на базі Городоцької центральної районної бібліотеки 23 лютого 2018 року.

Начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Федоров О.М. детально зупинився на перспективах діяльності бібліотек в умовах децентралізації. Із зацікавленням та жвавим обговоренням учасники творчої лабораторії сприйняли виступ заступника голови Городоцької міської ради Матвейцевої О.Т. на актуальну і проблемну тему «Бібліотеки і громада:спільна праця - спільне майбутнє». Працівниками центральної бібліотеки надані консультації:«Формування та актуалізація бібліотечних фондів в сучасних умовах діяльності бібліотек», «Бібліотека –центр розвитку дитячого читання та формування особистості»,«Особливості бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів в умовах децентралізації» та представлено презентації «Інноваційні моделі сучасного бібліотечного обслуговування», «Ефективне використання медіа-технологій –шлях у майбутнє бібліотек». З великим захопленням учасники приймали участь у бібліотечному квілті і рекламували кращу сучасну українську книгу. Колеги Сатанівської ОТГ Олена Швидюк та Оксана Кикеля ділилися досвідом роботи в умовах ОТГ. Підводячи підсумки творчої лабораторії бібліотечні працівники визначили спектр нових ідей щодо поліпшення своєї діяльності в умовах децентралізації.