ВИ ЗАПРОПОНУВАЛИ - МИ РЕАЛІЗУЄМО??

Дата: 09.02.2018 09:55

У Великому Карабчієві є ініціативна група молодих спортсменів, що грають у волейбол. Та от де грати – було запитання, з яким юнаки звернулися до очільників Городоцької ОТГ, і наприкінці січня вони отримали відповідь.

31 січня у Великокарабчіївський старостинський округ прибули голова Городоцької об’єднаної територіальної громади Василь Підлісний, депутат міської ради Олександр Кушнір та директор Городоцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Кульпа. Прийшов на зустріч із волейболістами і сільський староста Володимир Атаманський. Місцеві спортсмени пояснили, що залюбки б пограли на дозвіллі у волейбол. І у селі є місце навіть для проведення спортивних матчів - це спортивний зал Великокарабчіївської школи, яка, на жаль, не функціонує. І оскільки дане приміщення - на території ОТГ, любителі волейболу звернулися до очільників громади з проханням надати їм дозвіл на тренування та проведення матчів у шкільному спортзалі. Як було зауважено під час зустрічі, керівництво ОТГ, звісно, піде на зустріч місцевим жителям. Але хлопцям запропоновано розробити графік користування приміщенням та призначити відповідальну особу, яка б прибирала та доглядала за спортзалом. Разом із тим, місцевих жителів запевнили, що керівництво міської ради готове допомогти вирішити питання щодо проведення косметичного ремонту у спортзалі та його освітлення. У свою чергу, директор ГМЦФЗН «Спорт для всіх» повідомив, що волейболістів радо чекатимуть на будь-яких змаганнях з цього виду спорту у Городку. І на підтвердження своєрідної домовленості між обома сторонами Вадим Кульпа подарував активістам волейбольний м’яч.– Ви запропонували задум, ми його обов’язково реалізуємо, - було сказано на зустрічі. Юрій Коваль.