Виїзний прийом громадян у Новосвітському старостинському окрузі

Дата: 21.02.2018 11:16

20 лютого 2018 року міський голова Василь Підлісний провів виїзний прийом громадян у Новосвітському старостинському окрузі (с.Новий Світ, с.Тростянець, с.Матвійківці, с.Ковалівка, с.Іванківці).

З метою вирішення нагальних проблем жителів сіл Новий Світ, Тростянець, Матвійківці, Ковалівка, Іванківці участь у прийомі взяли: начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Катерина Бігняк, інспектор з праці відділу юридично-кадрової роботи Сергій Марамон, головний спеціаліст загального відділу Людмила Плавуцька, в.о. старости Новоствітського старостинського округу Олександр Атаманюк.

В ході прийому жителями сіл  піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: вирішення питання водопостачання в с.Новий Світ та с.Тростянець, ремонт доріг, благоустрій населених пунктів, відновлення вуличного освітлення, різного роду земельні питання, працевлаштування молоді, яка проживає в сільській місцевості. Зверталися жителі села Новий Світ  і з проханням про відкриття автобусного рейсу сполучення м.Городок -  с.Новий Світ у зручний для жителів час.

Більшість  питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а решту -  взяті під особистий контроль міським головою та надані ним відповідні доручення щодо їх вирішення.