Правила утримання жилих будинків та прибудинкових територій

Дата: 14.02.2018 11:43

До уваги жителів Городоцької об’єднаної територіальної громади.  Виконавчий комітет міської ради попереджує та зобов’язує Вас постійно утримувати в належному санітарному стані прилеглу до власного будинковолодіння територію (тротуар, обочина проїзної частини вулиці, провулка). На прилеглих до будинковолодіння територіях забороняється складування будівельних матеріалів, будівельних відходів, та інше. Територія повинна бути прибрана від сміття, бур’янів. Власник або користувач земельної ділянки  зобов’язаний проводити своєчасну підчистку гілля дерев, які надвисають над територією загального користування (тротуар, обочина, проїзна частина). Забороняється використовувати, не за призначенням, контейнери для збору сміття та твердих побутових відходів, складувати на майданчиках де розташовані контейнери рослинні рештки, будівельні відходи, гілля та інше.

В разі не виконання даних вимог порушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»  (передбачено штрафи в розмірі від 340 до 1360 гр. на громадян та від 850 до 1700 гр. на посадових осіб).