Обласний фестиваль читців, присвячений Шевченківським дням «Живи Кобзаре, в пам’яті людській!»

Дата: 07.03.2018 15:01

2 березня 2018 року у приміщенні Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, сприяння популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, розвитку дитячої та юнацької виконавської майстерності, патріотичного виховання молоді засобами творчої спадщини Т. Г. Шевченка відбувся обласний  фестиваль читців, присвячений Шевченківським дням «Живи Кобзаре, в пам’яті людській!» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Конкурсна програма проходила у формі виступу учасників за віковими категоріями: І категорія (молодша) – з 9 до 12 років; ІІ категорія (старша) – з 13 до 17 років. Учасники презентували уривок з одного твору Т. Г. Шевченка (проза або поезія).

До участі у фестивалі долучилися вихованці будинку дитячої творчості, учні Городоцької гімназії Бігняк Назарій та Павлючик Олеся. Під керівництвом вчителя української мови та літератури Ліванської Валентини Леонтіївни Назарій підготував та продекламував уривок з поеми «Кавказ» і посів ІІ призове місце в молодшій категорії.

Дирекція Городоцького будинку дитячої творчості щиро дякує учасникам та їхнім    керівникам за достойну участь в обласному фестивалі читців шевченківської поезії і бажає міцного здоров'я та творчого натхнення!