ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Дата: 20.03.2018 15:30

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва впродовж багатьох років займається збереженням, відродженням та популяризацією національно-культурної спадщини Хмельниччини. Так, 15 лютого 2018 року урочисто відкрилась виставка-конкурс творчих робіт з подільського розпису «Скарби Поділля» викладачів мистецьких шкіл області.

Творчі роботи викладачів оцінювали журі у складі голови – Таїсії Стан – заступника директора Хмельницького ОНМЦКіМ, голови Хмельницького обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, членів журі: Валентина Ільїнського – викладача, доцента кафедри зарубіжної літератури та культорології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Бучківської Галини Вікентіївни – завідуючої кафедрою «Образотворче мистецтво», доцента Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Лариси Корницької – доцента кафедри теорії та методики трудового та професійного навчання Хмельницького національного університету, Марії Фролової – завідуючої науково-експозиційним відділом Хмельницького обласного художнього музею.

За рішенням журі переможцями визначено:

І місце: Олену Боцян (Городоцька ДХШ), Олену Марчук (Городоцька ДХШ), Людмилу Тершівську (Хмельницька ДШО та ДПМ), Ганну Єрменчук-Гручман (Волочиська ДШМ), Андрія Томчишена (Хмельницька ДШО та ДПМ), Ольгу Полупан (СамчиківськаДХШ ТНМ), Олену Смілик (Полонська ДХШ);

ІІ місце: Ольгу Олігорську (Білогірська ДШМ), Світлану Мельник (Кам’янець-Подільська міська ДХШ), Катерину Гоцуляк (Кам’янець-Подільська міська ДХШ), Галину Бондар (Деражнянська районна ДШМ), Надію Елеон (Шепетівська ДХШ);

ІІІ місце: Світлану Костюшко (Хмельницька ДШО та ДПМ), Ганну Мельничук

(Старокостянтинівська ДХШ). Вітаємо переможців! Бажаємо здоров’я, натхнення, довгих років творчості на радість людям!

Щасливих Вам творчих доріг, шановні викладачі!