100 РОКІВ БОРОТЬБИ: УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921

Дата: 23.03.2018 11:55

Городоцький краєзнавчий музей запрошує відвідати Всеукраїнську пересувну виставку «100 РОКІВ БОРОТЬБИ: УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921».

Виставка створена Українським інститутом національної пам’яті на основі матеріалів архіву СБУ, музеїв та приватних архівів.

Експозиція присвячена подіям Української революції 1917-1921 років та важливим процесам, що паралельно відбуваються на території нашої держави: державного будівництва, творенню української політичної нації, відродженню української науки, культури, освіти, духовності тощо. Завдяки фотокарткам та свідченням сучасників розкривається ще один важливий аспект – життя та побут звичайної людини під час революційних подій. Багато уваги приділяється лідерам Української революції: Михайлу Грушевському, Володимиру Винниченко, Симону Петлюрі, Павлу Скоропадському та ін.

В дизайні експозиції задіяно більш ніж 250 унікальних документів та фотографій.

Всі охочі можуть перенестися в минуле століття та ознайомитися як починаючи з весни 1917 року відбувалося становлення української держави.

Виставка буде діяти до 30 березня 2018 у приміщені Городоцької бібліотеки для дітей.