Оголошується місячник по благоустрою...!

Дата: 26.03.2018 15:04

3 26 березня 2018 по 30 квітня 2018 року оголошується місячник з благоустрою населених пунктів об’єднаної територіальної громади. Відповідне рішення від 16.03.2018 року №51 «Про заходи щодо проведення місячника по благоустрою населених пунктів Городоцької об’єднаної територіальної  громади» було прийнято виконавчим комітетом міської ради. З метою покращення стану довкілля, упорядкування, озеленення та благоустрою населених пунктів міська рада закликає жителів Городоччини привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, зупинки міського транспорту, території кладовищ, спортивні майданчики, парки, сквери, території установ та підприємств, зони відпочинку.

Кожен мешканець Городоччини має змогу долучитись до щорічного місячника з благоустрою. Адже, щоб принести користь суспільству, природі, рідному місту, селу необхідно витратити зовсім не багато часу. Для цього потрібно організувати прибирання на власному подвір’ї, біля під’їзду багатоквартирного будинку та вулиць. Разом із родиною та сусідами висадити дерева, декоративні кущі та квіти.

Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина!