Орендодавці декларують отримані доходи за попередній рік

Дата: 27.03.2018 08:36

З кожним роком свідомість наших громадян,  щодо сплати податків, безперечно зростає. Фізичні особи, які мають наміри займатись підприємницькою діяльністю, реєструються в органах влади як фізичні особи -  підприємці  та автоматично  стають платниками податків та зборів.

Звертаємо  увагу  громадян  на те, якщо здача  в оренду власної нерухомості не носить постійний характер, в такому випадку громадяни можуть іншим шляхом  узаконити отриманий дохід -  шляхом декларування доходів  з відповідною  сплатою до бюджету податку  на доходи фізичних осіб.

Нагадуємо, що декларація про майновий стан і доходи подається до контролюючого органу за місцем податкової адреси  до 1 травня 2018 року.

Податківцями здійснюється постійний контроль в межах своїх повноважень за дотриманням громадянами свого конституційного обов’язку щодо декларування отриманих доходів.

Городоцьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ

ГУ ДФС у Хмельницькій області.