ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ

Дата: 29.03.2018 08:21

28 березня 2018 року на базі Городоцької Центральної бібліотеки Городоцької міської ради для бібліотечних працівників району проведено тренінг «Управління проектами. Від ідеї до реалізації».

Працівники відділу економічного розвитку та інвенстицій Городоцької міської ради Катерина Бігняк  та Альона Юрченко  надали змістовну інформацію про поетапне написання проектів, детально розповіли про благодійний фонд «Безпечна країна» та Міжнародний фонд «Відродження». Усі учасники тренінгу отримали слайд- презентації по написанні проектів з корисними посиланнями. Семінар-практикум в першу чергу мав  практичне спрямування і надав можливість кожному,  отримати безпосередню допомогу по правильному заповненню форм та підготовки інших документів. В квітні  2018 року  відділом економічного розвитку та інвестицій Городоцької міської ради заплановано провести семінар тренінг з працівниками закладів культури клубного типу на тему «Упровадження механізму фандрейзингу в сферу культури».