Засідання оргкомітету Городоцької міської ради з керівниками дошкільних навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів та директорами загальноосвітніх шкіл міста.

Дата: 02.04.2018 23:36

Сьогодні, 2 квітня в приміщенні Городоцькоі міської ради відбулося розширене засідання оргкомітету з керівниками дошкільних навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів та директорами загальноосвітніх шкіл міста.

На нараді були присутні: міський голова В. Підлісний, заступник голови з гуманітарних питань О.Матвєйцева, начальник відділу освіти Городоцької міської ради С.Рибак, начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради О.Федоров.

На обговорення було винесено питання організації загальноміського свята, присвяченого Великодню. З метою відродження та поширення великодніх традицій серед учнівської молоді було  прийняте рішення встановити декоративне «Пасхальне дерево» на центральній площі міста. Керівникам дошкільних навчальних закладів та директорам загальноосвітніх шкіл було запропоновано залучити школярів, дошкільнят та вихованців Будинку дитячої творчості та ДХШ до участі у виготовленні великодніх писанок та прикрасити "Пасхальне дерево", яке відбудеться в четвер 5 квітня, о 10 годині на