З 20 по 30 березня Городоцький краєзнавчий музей проводив години історичної правди по матеріалах Всеукраїнської пересувної виставки, присвяченої 100-річчю Української революції 1917-1921 рр. та 100-річчю проголошення Української Народної Республіки.

Дата: 02.04.2018 18:45

Завдання цієї виставки розповісти не лише українцям, але й світові, що у нас 100 років тому уже була своя держава, свій парламент, уряд, збройні сили, дипломатія, академія наук тощо.  І заперечити  одну з головних тез російської пропаганди, що Україна – лише геополітичне непорозуміння, яке з’явилося на мапі світу через розвал СРСР.

Цю виставку відвідали старшокласники усіх шкіл міста, колектив міської ради, представники районної ради ветеранів, працівники культури, представники політичних партій, члени спілки краєзнавців Городоцького району та інші громадяни, яким небайдужа історія України.

Всі відвідувачі мали змогу перенестися в минуле століття і побачити як починаючи з весни 1917 року відбувалося  становлення української держави – розбудовувався державний устрій, працювали урядові організації, вводилася українська грошова одиниця, діяла церква, розвивалися власне військо і флот, освіта і культура.