«Пасхальне дерево»

Дата: 06.04.2018 15:59

За ініціативи Городоцької міської ради на центральній площі міста встановили святкову Великодню композицію, «Пасхальне дерево» та ляльку-мотанку.

«Пасхальне дерево» прикрасили саморобними писанками, які виготовили вихованці дитячих садочків, шкільна молодь, батьки, вчителі та вихователі. До Великодньої акції долучились вихованці Будинку дитячої творчості, ДХШ та представники ГО «За конкретні справи». Кожен охочий виготовив свою неповторну писанку. Всі вироби є унікальними, вирізняються різними матеріалами виготовлення, орнаментами та декоративними елементами. На дереві можна побачити і вироби з кольорового бісеру, тканини та ниток, крашанки, різьблені писанки, а також писанки, оздоблені петриківським розписом. Кожен охочий мав змогу долучитись до прикрашання дерева та загадати бажання, яке (якщо вірити в повір’я) обов’язково збудеться. Дошкільнята, школярі, працівники бюджетних організацій, учасники АТО, представники депутатського корпусу, випадкові перехожі з  радістю та гарним настроєм прикрасили  «Пасхальне дерево» більш ніж 300 виробами. Працівники КП «Городоккомунсервіс» виготовили великі писанки, а викладачі ДХШ їх розписали українськими орнаментами. Дякуємо усім, хто взяв участь у створенні Великодньої композиції, а особливо юним городоччанам, які власноруч розписали писанки для «Пасхального дерева». Вітаємо жителів громади із Світлим Святом Христового Воскресіння.