13 квітня 2018 року у Городоцькому районному центрі зайнятості проведено круглий стіл на тему : «Отримання соціальних послуг в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) інвалідами працездатного віку».

Дата: 13.04.2018 17:08

В заході прийняли участь представники територіального центру, а саме завідувач відділення «Віра в життя» Захарова І.О. та фахівець з соціальної реабілітації Гріх Л.А., та громадяни, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

У ході зібрання працівники територіального центру детальніше розповіли про широкий спектр послуг та категорії громадян, що мають право на отримання цих послуг. Також надано інформацію про те, який перелік документів необхідний, для оформлення особової справи на отримання соціальних послуг.