Зустріч міського голови з представниками аграрних компаній, які орендують землі державної та  приватної власності на території Городоцької об’єднаної територіальної громади

Дата: 16.04.2018 20:19

16 квітня в залі засідань Городоцької міської ради відбулась робоча зустріч міського голови В. Підлісного з представниками аграрних компаній, які орендують землі державної та  приватної власності на території Городоцької об’єднаної територіальної громади та в. о. старост старостинських  округів.

- На зустрічі були присутні представники  ТОВ «Мрія» - М. Кузь, ТДВ «Городоцьке» - В.Мацелепа, ФГ «Мендрик» - М. Дорогий, ТОВ « Аграрна компанія-2004» - Р. Шумило, ТОВ

«Луга-Нова» - В. Куліш, ТОВ «Агрохолдинг 2012» - М. Бойко, ТОВ «Спільний урожай» - М. Казмірчак, ТОВ СПГ «Агропромтехніка».

Метою зустрічі було обговорення низки важливих питань про напрацювання угод щодо соціального партнерства, зокрема: участь аграрних компаній у відновленні під’їзних доріг, які руйнуються під час здійснення їхньої господарської діяльності та участь аграрних компаній в соціальних проектах. Проводилась дискусія про можливість створення  та розвиток обслуговуючих кооперативів на території старостинських округів (молочних, по обробітку ґрунтів, ягідних кооперативів та ін.)

Під час зустрічі міський голова В. Підлісний неодноразово наголошував на важливості розвитку постійної комунікації задля ефективної співпраці між міською радою, в. о. старост та представниками аграрних компаній.

Окрім того, на обговорення було винесено декілька актуальних питань стосовно благоустрою на території об’єднаної територіальної громади, проблем вуличного освітлення, харчування школярів, виділення коштів на лікування мешканців громади, працевлаштування сільської молоді та ін.