Дата: 19.04.2018 09:51

Шановні батьки майбутніх п‘ятикласників!  Заклад загальносередньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 міста Городка оголошує набір дітей до 5 -тих класів за такими напрямками:

- школа «Юного економіста»;?

- кадетський клас» Захисник Вітчизни»;?

- клас філологічного напрямку Мова викладання – українська мова. Іноземні мови: англійська мова ; німецька мова; французька мова!

Крім того на Вашу дитину чекають у нашій школі гуртки: «Бойовий гопак»; «Юний стрілець»; «Українська вишиванка»; «Юний художник»; «Любителі польської мови» та різноманітні спортивні секції.

Звертатися за адресою: м. Городок, вул. Київська 20.  Телефон3-03-13 Заяви для зарахування в 5-ті класи приймаються:  З 16 квітня щодня (крім суботи та неділі) з 8.00 до  15.00.

Чекаємо Вас та Ваших дітей! До зустрічі у 2018-2019 навчальному році!