19 квітня 2018 року о 10 год. в приміщенні Турчинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся схід жителів села Турчинці.

Дата: 19.04.2018 15:36

На сході села були присутні 125 чол.

На розгляд винесено два питання :

1.Розподіл коштів згідно соціальних угод, які укладенні між ТОВ “Мрія - Фармінг — Поділля”, ФГ “Мендрик А.О.” та старостою старостинського округу № 13

с.Радковиця, Борщівка, Турчинці Городоцької міської ради Панасюк А.А.

1. Благоустрій  кладовищ  с.Турчинці.

1.Згідно соціальної угоди укладеної ФГ “Мендрик А.О.” та старостою старостинського округу № 13  с.Радковиця, Борщівка, Турчинці Городоцької міської ради Панасюк А.А., головою фермерського господарства А.О.Мендрик виділено 73 тис.грн. із розрахунку 100 грн./ 1 га. орендованої землі.

2. Згідно соціальної угоди укладеної ТОВ “Мрія - Фармінг — Поділля” та старостою старостинського округу № 13  с.Радковиця, Борщівка, Турчинці Городоцької міської ради Панасюк А.А., виділено 53 тис. грн. із розрахунку 100 грн./ 1 га. орендованої землі.

1. Схід села ВИРІШИВ :

1.Спрямувати 116 тис. грн. на ремонт водогону вулиць: Козинка, Лісова, О.Кобилянської с.Турчинці.

2. 10 тис. грн. спрямувати на замінну вікон та дверей на металопластикові Турчинецької загальносвітньої школи І-ІІІ ст.

По другому питанню щодо благоустрою кладовищ с.Турчинці схід села ВИРІШИВ:

Організувати 21 квітня 2018 року о 10 год. жителями с.Турчинці суботник на кладовищах с.Турчинці.