Тривають агротехнічні заходи із внесенням ґрунтових гербіцидів

Дата: 25.04.2018 09:40

24.04.2018 р. о 20:00 до в.о. старости Терещука Йосипа Олександровича старостиньського округу В.Яромирка,  надійшов лист від ТОВ «Поділля – Агросервіс» про те, що у період з 25 квітня по 01 травня 2018 року товариством будуть проводитись агротехнічні заходи із внесенням ґрунтових гербіцидів на полях, які розташовані в адміністративних межах сіл Велика Яромирка та Завадинці Городоцького району Хмельницької області.

Нагадуємо про те, що  23 квітня  в селі с.Яромирка й інших прилеглих сіл лише за одну добу загинуло сотні бджолиних сімей. Виявивши навколо своїх вуликів мертвих бджіл, господарі пасік ледве оговтались від побаченого. Такого масового падіння комах, коли жодна бджола не може злетіти з рамки вулика, тут ще не спостерігалось.