Засідання робочої групи з питань вивчення обґрунтованості зміни тарифів на житлово – комунальні послуги

Дата: 27.04.2018 08:36

26 квітня в Городоцькій міській раді відбулося засідання робочої групи  з питань вивчення обґрунтованості  зміни тарифів на житлово – комунальні послуги , наданих КП «Городокккомунсервіс».

Вищезазначена робоча група створена відповідно до розпорядження міського голови від 25.04.2018р. №243-2018р. з метою проведення аналізу економічної обґрунтованості зміни тарифів, наданих КП «Городоккомунсервіс», вивчення питання формування тарифів на житлово – комунальні послуги, та у разі необхідності внесення пропозицій щодо їх зменшення, враховуючи соціальну значимість вирішення цього питання.

У засіданні комісії взяли участь: керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольга Бистрицька, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Городоцької міської ради Наталія Шиманська, депутат Городоцької міської ради Леоніда Вандоляк, член виконавчого комітету Городоцької міської ради Ніна Тичук, член виконавчого комітету Городоцької міської ради Наталя Хорошова, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Городоцької міської ради Дмитро Гречаник, економіст КП «Городоккомунсервіс» Людмила Якубовська, головний спеціаліст фінансового відділу виконавчого комітету Городоцької міської ради Тетяна Задорожна, начальник відділу юридично – кадрової роботи виконавчого комітету Городоцької міської ради Олександр Нагуляк.

Членами робочої групи заслухано інформацію КП «Городоккомунсервіс» про намір підвищення тарифів та проаналізовано структуру статтей витрат, які входять у тариф.

З метою більш детального вивчення даного питання запропоновано надати додаткову інформацію, зокрема, обсяг видобутої води за 2017 рік, обсяг фактичних втрат води , кількість абонентів по м.Городку, які не використовують лічильники на водопостачання та водовідведення, структуру загальновиробничих та адміністративних витрат та інше.

Під час проведення громадських слухань будуть враховані усі об’єктивні зауваження та пропозиції як членів робочої групи, так і жителів м. Городка.