Чорнобилем серце щемить

3500 000 млн. українців вражені радіацією,

2600кв.м.- території  не придатної  для життя,

радіоактивного забруднення зазнало майже 50% території України,

160 000 000 000$- витрати на подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

І це ще не всі наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом невідомої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління. Ми не маємо права забувати про самопожертву учасників ліквідації наслідків чорнобильського лиха, які пройшли крізь атомне пекло. 25 квітня В Городоцькій  ЦБ відбулась година – реквієм « Чорнобилем серце щемить» за участі  ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, керівників Городоцької міської ради,  в.о. сільських старост, гімназистів. Рибка Г.В.(с.Остапківці), Лисий О.В. (с. Підлісний Олексинець) згадували про події і  людей, які жертвуючи власним життям, заступили шлях ядерній смерті. До присутніх звернулась із словами вдячності керуюча справами виконавчого комітету міської ради Бистрицька О.І.

На Городоччині чорнобильців усіх категорій сьогодні нараховується 198 осіб, зокрема інвалідів з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи першої категорії – 20, учасників другої категорії – 90, третьої – 55, дружин померлих громадян – 15, дітей, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи - 21.

Доземно схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії.Живим чорнобильцям — шана, мертвим — вічная пам’ять.