«Новели містобудівного законодавства: практичний аспект»

Дата: 07.05.2018 08:30

Відповідно до плану роботи відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації  4 травня 2018 року у м.Хмельницький на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державного влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар «Новели містобудівного законодавства: практичний аспект».

У навчанні буди задіяні працівники органів містобудування та архітектури райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад, об’єднаних територіальних громад. В тому числі навчання пройшов начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Городоцької міської ради В. Мацьоха.

Серед інших питань розглянуто:

• Децентралізація державного управління та реформування державної служби;
  • Питання синтезу мистецтв;
  • Практичне застосування вимог законодавства у сферіохорони пам’яток культурної спадщини та історичного середовища, принципи забудови в історичному середовищі та надання дозвільних документів при розміщенні об’єктів в історичному середовищі;
  • Зміни концепції в системі архітектурно-будівельного контролю за будівництвом. Удосконалення системи Держархбудконтролю;
  • Запровадження «Будівельної амністії - 2018»;
  • Новели містобудівного законодавства.питання передачі повноважень структурним підрозділам з питань містобудування та архітектури об’єднаних територіальних громад.

Начальник відділу містобудархітектури

та ЖКГ В.Мацьоха