Здійснення реконструкції системи водопостачання для безперебійного забезпечення якісною питною водою мешканців села

Дата: 07.05.2018 08:47

Більша частина водогонів у сільських населених пунктах, що  увійшли до Городоцької об’єднаної територіальної громади потребують заміни та реконструкції. Керівництвом громади спільно із старостами округів  розроблено графік поточних ремонтів водогонів  у сільських  населених пунктах. На черговій сесії Городоцької міської ради виділено кошти в розмірі 654,0 тис.грн. для заміни найпроблемніших ділянок водопровідних мереж.

Четвертого травня працівниками   дільниці з водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Городоккомунсервіс» завершено заміну аварійної ділянки водопровідної мережі в с.Тростянець (Новосвітський старостинський округ) по вул.Мазепи. Всього прокладено 620м  поліетиленових труб діаметром 50мм. Завдяки виконаній роботі в населеному пункті значно покращаться технічні характеристики систем водопостачання, а у 13 домогосподарств з’явиться централізоване водопостачання.

На черзі виконання робіт в с.Підлісний Олексинець.