З нагоди Всесвітнього Дня вишиванки, що відзначають 17 травня, у Городоцькій громаді розпочався фотоконкурс «Городоцька вишиванка».

Дата: 14.05.2018 17:04

До фотоконкурсу можуть долучитися усі охочі. Для цього одягніть улюблену вишиванку, сфотографуйтеся у ній і надсилайте світлину з інформацією  на пошту press-gmotg@ukr.net Останній термін прийому фото — 31 травня. У конкурсі передбачені дві номінації — «Найкраще фото колективу», «Найкраще сімейне фото».

Усі світлини будуть розміщені на сайті Городоцької міської об'єднаної територіальної громади «http://gorodocka.gromada.org.ua/»  та у  Facebook  групі  Городоцька міська рада «Фотоконкурс — Городоцька вишиванка». Переможці будуть нагороджені грамотами та призами на святкуванні дня міста.