Вивчаємо європейський досвід щодо поводження з побутовими відходами

Дата: 15.05.2018 17:34

Протягом 13-17 травня за підтримки Програми U-LEAD  with europe ukraine – local empowerment accountability and development programme - Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD  з Європою» спільно із Вінницьким, Івано-Франківським та Хмельницьким відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування, відбувається міжнародний навчальний візит представників об’єднаних територіальних громад та комунальних підприємств до Австрії (Россац - Арнсдорф та Маутерн, Санкт-Пельтен, Ансфельден) щодо поводження з побутовими відходами

В навчанні приймає участь міський голова Василь Підлісний

До програми Міжнародного навчального візиту входить:

• Зустріч з представниками компанії «EREMA Engineering Recycling Machinery and Equipment GmbH»
  • Презентації та візит до заводу по переробці пластику. Обговорення кращих практик та досвіду переробки пластику.
  • Презентації та робоча зустріч з профессором Уолтером Шарфом. Тема - «Стала, інтегрована система управління та переробки побутових відходів у муніципалітетах Європи»
  • Спільний візит (з представниками муніципалітетів) до комунальних підприємств коммуни Россац - Арнсдорф та Маутерн.
  • Обговорення практик та досвіду поводження з побутовими відходами в громаді з Бургомістром паном Еріком Ползом
  • Семінар з професором Уолтером Шарфом в семінар- залі готелю «ROSSATZ 8». Тема: Структура компаній, які займаються переробкою відходів. Фінансування ЄС у сфері утилізації та переробки побутових відходів.
  • Навчальний візит до комунального підприємства муніципалітету Санкт-Пельтен. Фермерське господарство, утилізація відходів, пункти збору відходів.