Засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради

Дата: 17.05.2018 18:23

17 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради під головуванням виконуючої повноваження міського голови, секретаря Городоцької міської ради О.Гріх.

На порядок денний було винесено 26 питань різного характеру. Про підсумки проходження опалювального сезону 2017-2018 року та організацію підготовки об’єктів житлово – комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимових умовах проінформував начальник відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Вадим Мацьоха. Розглядалось також питання про затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Городоцької міської ради. Рішенням виконавчого комітету створено та затверджено склад комісії Городоцької об’єднаної територіальної громади з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Активно обговорювались проекти рішень про заборону стихійної торгівлі у невстановлених місцях та про надання дозволу на погодження режиму роботи окремих об’єктів торгівлі.