Засідання Ради відділу культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради

Дата: 21.05.2018 09:57

Сьогодення ставить складні завдання перед сферою культури. Це – створення по-справжньому національної культури, здатної водночас забезпечувати духовні потреби суспільства, служити фундаменту для міцної, національної ідентичності і здобувати гідне місце серед інших національних культур у непростому, глобалізованому світі. У галузі культури відділ забезпечує виконання «Програми розвитку культури міста».

Сьогодні відбулось 3 засідання ради відділу культури. На засідання були присутні начальник відділу культури, національностей, релігії та туризму Городоцької міської ради Олег Федоров, секретар ради, директор центральної бібліотеки, директор будинку культури, голова профспілки працівників культури району, директор Городоцької музичної школи, директор Городоцької музичної школи, директор Городоцького краєзнавчого музею.

На засідання було винесено ряд важливих питань стосовно затвердження структури відділу культури, національностей, релігії та туризму Городоцької міської ради, про затвердження програми збереження об’єктів культурної спадщини також про участь в проектах грантової програми, про підсумки підтвердження звання «народний» та «зразковий» колективам художньої самодіяльності.

В умовах сьогодення головними завданнями відділу є: збереження традиційних цінностей культури міста; сприяння творчі діяльності митців, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, аматорських колективів; створення належних умов для плідної роботи шкіл естетичного виховання та клубних закладів; організація культурного дозвілля переяславців та гостей міста; сприяння розвитку туристичної галузі міста, збереженню пам’яток історії та культури, зростанню міжнародного авторитету міста.