Друге життя для ялинок

Дата: 22.05.2018 09:50

Парк біля Чорниводського СБК, славився старими ялинами, які були окрасою території. В 2016-2017 роках ці ялини стали гинути від хвороби під назвою «Короїд-типограф».  Для попередження розповсюдження хвороби в.о. старости В.Пшонком було одержано усі необхідні дозволи від Державної екологічної інспекції на зрізання  пошкоджених хворобою дерев.

Працівниками благоустрою виконали усі роботи по зрізанню дерев. Дану деревину було оброблено на пилорамі с.Мудриголови, яка знаходиться в комунальній власності Городоцької ОТГ, виготовлено дошки та належним чином підготовлено для встановлення за потребою.  Так як підлога  в глядацькій залі Мудриголовського сільського клубу вже давно потребувала капітального ремонту (повної заміни дошок) було вирішено дану деревину використати для вирішення саме цієї проблеми.  А тому всі сили працівників благоустрою були спрямовані на виконання цієї роботи.