Останній дзвінок

Дата: 25.05.2018 15:32
Кількість переглядів: 1926

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. У школах Городоцької ОТГ, як і повсюди в навчальних закладах України, пролунав останній дзвоник. Серед гостей на урочистих лінійках у кожному навчальному закладі міста побували представники Городоцької міської ради. Прозвучали щирі слова побажань цього дня на адресу винуватців свята, вчителів, учнів та їх батьків.

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів

Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів.

Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. У добру путь дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!