Відлуння стихії.

Дата: 29.05.2018 18:16

Село Мудриголови було одним з багатьох сіл, яке постраждало від стихії, яка пройшла 17 липня 2016 року. Багато шкоди завдав град, який потрощив дахи житлових будинків та установ. Постраждала від граду і старенька покрівля Мудриголовоського сільського клубу. Тоді, у 2016 році, працівникам сільської ради та благоустрою вдалось швидко ліквідувати наслідки стихії. З часом, протягом 2 років, шифер почав тріскати та з’явились нові пошкодження.

За підтримки політичної партії «За конкретні справи» було придбано 60 листів шиферу для ремонту покрівлі. Роботи по його заміні були виконанні працівниками КП «Городоккомунсервіс», які обслуговують Чорниводський старостинський округ. Звичайно хотілось би провести капітальний ремонт покрівлі, але незважаючи на це заміна 60 листів шиферу  повністю ліквідувало пошкодження та вирішило проблему протікання покрівлі.