Шановні жителі міста Городка! не вистачає питної води для забезпечення вкрай необхідних потреб (використання в лікарні, закладах дошкільної освіти та школах)

Дата: 31.05.2018 19:25

КП «ГОРОДОККОМУНСЕРВІС» доводить до відома жителів міста, що на даний час не вистачає питної води для забезпечення вкрай необхідних потреб (використання в лікарні, закладах дошкільної освіти та школах).

Просимо Вас не використовувати питну воду для поливу присадибних ділянок.

При виявлені порушень «Правил користування системами централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» та у звязку із нераціональним використанням питної води, буде накладено штраф у розмірі від 170 грн. до 850 грн. (відповідно до ст. 103-1 КУпАП).

В даний час проводиться чергування контролерів по мікрорайонах міста по виявленню правопорушників.