У Городку відбулася молитовна Євхаристійна хода з нагоди свята Божого Тіла

Дата: 04.06.2018 17:30

3 червня, з нагоди урочистості Божого Тіла, після завершення Меси в костелі святого Станіслава Єпископа та Мученика,  розпочалася велелюдна урочиста Євхаристійна хода вулицями міста.

Процесія пройшла від костелу святого Станіслава Єпископа та Мученика з молитовними зупинками біля чотирьох тимчасових вівтарів, встановлених біля фігури Матері Божої в районі автовокзалу, на території польської школи, біля обеліску слави,  та фігури Матері Божої в центрі міста.

Парафіяни та гості, як одна велика спільнота, йшли ходою, щоб разом зі своїми священиками свідчити про свою віру в Живого Бога і відповісти на Його любов. На любов Того, Хто живить нас під виглядом переміненого хліба і вина, на любов Того, Який виходить нам назустріч у подіях буденного житті.

Яскраво доповнював урочисту процесію, чудовим виконанням музичних творів оркестр.

Після ходи отець Андрій подякував усім присутнім за участь в урочистості.