Вітаємо з Днем журналіста

Дата: 05.06.2018 15:29

Шановні працівники засобів масової інформації!

Від Городоцької міської ради, усього депутатського корпусу прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

День журналіста - свято всіх, для кого творчість, професіоналізм та об'єктивність - поняття нероздільні, хто обрав щоденну творчу роботу не тільки як професію, а й як спосіб життя.

Ваша робота - це, насамперед, подача якісної та об'єктивної інформації, яка є надійним джерелом новин для мешканців Городоччини. Своєю творчістю ви творите історію нашого регіону.

Вітаємо вас з професійним святом – Днем журналіста та бажаємо розширення читацької аудиторії, гострих публікацій та сюжетів, цікавих героїв та яскравих життєвих історій.

Дякуємо за те, що ви завжди знаходитесь на передовій та забезпечуєте населення оперативною і об’єктивною інформацією!