Аукціон дитячих виробів в Городоцькому районному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Дата: 05.06.2018 16:28

«Діти – наше сьогодення і наше майбутнє». Під таким гаслом сьогодні проходило святкування дня Захисту дітей в Городоцькому районному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Вихованці центру підготували святковий концерт, на якому показали всі свої вміння та здібності: танці, співи, гра на музичних інструментах та театральну майстерність.

Діти реабілітаційного центру – це невтомні бджілки, які щодня трудяться, незважаючи на стан здоров’я. Для них створені усі умови для фізичного розвитку, засвоєння знань, умінь та навичок, надається фахова допомога у здійсненні психофізичного розвитку. Також працюють дві майстерні: гончарна та швейна.  Саме тому, сьогодні до Дня захисту дітей, було організовано благодійний аукціон дитячих робіт. На аукціоні були присутні представники від обласної, районної та міської рад, адміністрації, відділу культури та освіти,народні депутати районної та міської рад, представники бізнесу, фінансової служби,  пенсійного фонду, представники ГО «За конкретні справи» та небайдужі громадяни.

Незважаючи на фізичні вади, переборюючи труднощі, вони досягли значних результатів, створили прекрасні вироби. Загальна сума зібраних коштів на аукціоні близько 15 тисяч грн. Найдорожчий лот – пішов з торгів за 1200 грн., який було придбано за кошти зібрані працівниками Городоцької міської ради. За виручені кошти придбають новий велотренажер та матеріали, необхідні для роботи у майстернях та кабінеті трудового навчання.

Дякуємо Всім, хто долучився до аукціону та збору коштів.