Жінки Городоччини, об’єднуйтеся!

Дата: 15.06.2018 15:25

На сьогодні в Україні значно зросла громадська активність жінок. Майже в кожному місті утворюються жіночі організації та об’єднання - від клубів за інтересами до потужних організацій, що впливають на реальну політику. Жіноцтво співпрацює з парламентом, іншими державними структурами, вирішує питання подолання бідності, охорони здоров’я, материнства, відпочинку та інші.
Громадська діяльність - це звичний спосіб існування небайдужої активної людини, можливість прожити своє життя не даремно - з користю й для себе, і для громади. Адже наша активна участь у процесах життєдіяльності громади сприятиме успішному проведенню демократичних перетворень в Україні.
Тож закликаємо усіх небайдужих жінок Городоччини, які прагнуть зробити свій внесок у розвиток рідного краю, долучитися до жіночої громадської організації. Зібрання відбудеться у понеділок, 18 червня, о 10.00 у залі засідань Городоцької міської ради.
Об’єднаймо наші прагнення, творчість і сили, щоб ефективно вирішити низку проблем, які нині гостро стоять в Україні і зокрема в Городоччині.