На Городоччині відзначили 85-річний ювілей від дня створення Українського Товариства сліпих.
Історія розвитку і становлення УТОСу розпочалась 21 червня 1933 року з прийняттям рішення про створення Українського товариства сліпих.
85-річчя УТОСу — це не лише кругла дата в житті організації, це — історія згуртованості людей, чия незламна сила духу є прикладом для нас, зрячих. Ця подія наклала глибокий відбиток на подальше життя сліпих, привернула увагу суспільства до проблем цієї нозології інвалідів.
З повагою і вдячністю згадали тих, хто заклав фундамент Товариства, доклавши величезних зусиль під час відбудови, розвитку та зміцнення матеріально-технічної бази УТОСу, які в різні періоди його розвитку брали активну участь у вирішенні питань соціально-трудової та медичної реабілітації незрячих. Серед інвалідів по зору як в минулому, так і сьогодні чимале видатних особистостей, які зробили гідний внесок в розвиток Товариства.
Тож привітати винуватців торжества прийшли представники міської влади, представники державних установ та організації, ГО «За конкретні справи», а також партнерських організацій.
В дарунок 85-річчі УТОСу прозвучали музичні твори від РБК.
85-річчя УТОСу — це історія згуртованості людей, чия незламна сила духу є прикладом для усіх.