Із сумом в серці! - Вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2018 15:33

22 червня 1941 року — одна з найсумніших дат в історії України. Адже в цей трагічний для всього українського народу день, розпочалася друга світова війна.

Цей день нагадує всім  нам про всіх загиблих в боях, закатованих у неволі, померлих у тилу від голоду в період Другої світової війни.

Ми сумуємо за всіма загиблими, хто ціною свого життя виконав святий обов'язок, захищаючи нашу Вітчизну.

Сьогодні, вшановуючи всіх загиблих в роки Другої світової війни, хочеться констатувати, що, на жаль, ветеранські лави з кожним днем все рідшають. Тому турбота про них, постійна увага про їх потреби і запити – святий обов’язок представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

До вічного вогню  вшановуючи пам'ять захисників, поклали квіти керівники району та міста, представники установ та організацій, районних осередків політичних партій та громадських організацій.