Випускний 2018

Дата: 25.06.2018 09:35

Випускний у школі – звичайно, важлива подія, яка має запам’ятатися на все життя. Нарешті, і наші випускники 2018 дочекались свого свята. Позаду залишилося останній урок, здані останні ЗНО, і випускники нарешті зітхнули спокійно: попереду – випускний. Випускний вечір – відкриває дорогу в нове доросле життя. Це – підсумок натхненної праці вчителів, старання учнів, уболівання за своїх дітей батьків.

Не впізнати наших випускників  в красивих сукнях та елегантних костюмах. Вони такі гарні і водночас вже дорослі. Для батьків – це радість, гордість  і  одночасно сум від того, що  діти вже виросли,  що їм  належить іти у світ широкий.

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників привітали міський голова Василь Підлісний, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова райдержадміністрації Віталій Кропивницький, перший заступник голови Городоцької райдержадміністрації Сергій Зборовський, начальник відділу освіти Городоцької райдержадміністрації Вадим Пунда та голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський.

Квіти, зворушливі слова подяки своїм вчителям, батькам та всім присутнім, вірші, пісні та неймовірний вальс, який приготував кожний випускний клас особисто – все це стало гармонійним завершенням випускного вечора.

У добру путь випускники!!!