100 – річчя від заснування державної служби України та День молоді

Дата: 24.06.2018 10:24

23 червня ми відзначаємо професійне свято – День державної служби. Тільки високий професіоналізм, чесність і відповідальність людей, які перебувають на службі у держави дозволяє правильно організувати ефективне управління на всіх рівнях влади.

Цими днями Україна відзначає два свята: 100 – річчя від заснування державної служби України та День молоді. Ці два свята взаємопов’язані, оскільки саме сучасна молодь, освічена, сповнена креативних ідей та енергії є на вістрі змін та реформ сьогодення.

Саме тому, сьогодні в приміщення районної ради відбулися урочисті збори. За свою сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 100-річчя запровадження державної служби в Україні працівники державних установ були нагородженні грамотами  Хмельницької обласної та Городоцької районної державної адміністрації і подарунками, а також, за активну участь в громадському житті, з метою виховання у підростаючого покоління  почуття особистої, національної гідності та з нагоди Дня молоді, представники  молоді Городоччини.